http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Zmagania klas VI i III
Wiadomość dodana przez: km (2009-01-15 13:55:33)

Powodzenia!31 uczniów z klas VI Szkoły Podstawowej w Nowym Duninowie, tak jak uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Soczewce są już po próbnych sprawdzianach klas VI. 2 kwietnia znów, w strojach galowych zasiądą do sprawdzianu. Tym Razem tego, który pozwoli im na zakończenie Edukacji w Szkole podstawowej.
Sprawdzian jest egzaminem przeprowadzanym w szóstej klasie szkoły podstawowej. Jest on powszechny i obowiązkowy co oznacza, że muszą do niego przystąpić wszyscy uczniowie - zarówno uczniowie szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży, jak i słuchacze szkół podstawowych dla dorosłych. Przystąpienie do sprawdzianu jest jednym z warunków ukończenia szkoły. (podano za: Centralna Komisja Egzaminacyjna).
Natomiast uczniowie klas III Publicznego Gimnazjum w dniu wczorajszym rozpoczęli próbny egzamin gimnazjalny. Wczoraj odbyła się część humanistyczna, dziś o 8:00 rano, znów 58 uczniów zasiadło do egzaminu z części matematyczno – przyrodniczej. Jutro j. angielski. Im wszystkim, ale także uczniom klas VI Szkoły Podstawowej im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie, którzy kolejny próbny egzamin (przygotowany przez Operon) będą pisali 4 marca życzymy jak najlepszych wyników. Kciuki będziemy trzymali szczególnie 2 kwietnia podczas sprawdzianu klas VI oraz 22, 23 i 24 kwietnia podczas egzaminu gimnazjalnego. Powodzenia!
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=786