http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Inwestycje w marcu
Wiadomość dodana przez: km (2008-03-25 09:30:36)

tak jeszcze dziś wyglądają trybuny na naszym gminnym stadionieRok 2008 władze Gminy rozpoczęły jak zwykle pracowicie. Do końca lutego trzeba było złożyć pierwsze wnioski o dofinansowanie inwestycji. Na kolejne nabory czekamy. O planach na 2008 rok pisaliśmy. Budżet Gminy uchwalony został jeszcze w grudniu 2007 roku. Teraz nadszedł czas ciężkiej pracy przy jego realizacji.
Już niebawem Wójt powinien otrzymać wiadomość w sprawie dofinansowania części naszych inwestycji od Marszałka Województwa Mazowieckiego. Ze środków Województwa władze Gminy planują wesprzeć realizację m.in.: modernizacji boiska – przebudowa trybun, modernizacji drogi gminnej w Soczewce – tereny rekreacyjne, modernizacji drogi gminnej w Nowym Duninowie - ul. Zacisze i Parkowa, remontu Szkoły Podstawowej w Soczewce i ciąg dalszy budowy kanalizacji na ul. Parcelowej w Nowym Duninowie.
tak jeszcze dziś wyglądają trybuny na naszym gminnym stadioniePozostałe, planowane do realizacji w 2008 roku inwestycje najprawdopodobniej będą współfinansowane z takich źródeł jak: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, środki Unii Europejskiej, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych. Będą to m.in.: Modernizacja hydroforni w Dużym Duninowie, Budowa drogi gminnej w Dzierząznie, Budowa kanalizacji sanitarnej w Soczewce, Brwilnie Dolnym i część Woli Brwileńskiej, Rozbudowa gimnazjum w Nowym Duninowie, Projekt drogi gminnej Karolewo Kamion Etap II, Projekt drogi gminnej w Nowym Duninowie ul. Parcelowa, Projekt drogi gminnej w Brwilnie Dolnym, Projekt rozbudowy ośrodka zdrowia w Nowym Duninowie, Ogólnodostępne strefy rekreacji, Modernizacja drogi gminnej w m. Jeżewo, Modernizacja drogi gminnej w m. Lipianki.

Plany jak zawsze ambitne więc i pracy sporo. Nasze władze samorządowe liczą na wsparcie sprawdzonych partnerów i nasze, mieszkańców Gminy Nowy Duninów.
Szczegółowe zestawienie inwestycji i stan zaawansowania prac można odnaleźć w dziale GOSPODARKA/INWESTYCJE.
Jeśli wnioski złożone o dofinansowanie z Budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Rozwoju Mazowsza i pozostałych źródeł przejdą pomyślnie weryfikację, znów sporo zmieni się w naszej gminie.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=619