http://www.nowyduninow.info.pl/

:: „Jeśli chcemy coś zmienić,
Wiadomość dodana przez: km (2008-02-26 15:14:55)

walne sprawozdawczeto nie w pojedynkę, lecz razem”. Strażacy z gminy Nowy Duninów wiedzą, że słowa te, wypowiedziane na sobotnim spotkaniu przez Michała Boszko znajdują pokrycie na co dzień. Niejednokrotnie zarówno Starosta Płocki, jak i Włodarze naszej Gminy w trudnych sytuacjach byli tuż obok, służyli wsparciem.

walne sprawozdawczePo OSP w Dzierząznie w minioną sobotę (23 lutego) drużyna OSP w Lipiankach składała sprawozdanie ze swojej działalności w roku 2007. Zarząd przedstawił też plany na najbliższy rok. 2007 rok był pomyślnym okresem dla drużyny z Lipianek. Mimo wielu trudności, dzięki wsparciu Wójta Gminy oraz Radnych udało się sfinalizować modernizację średniego samochodu bojowego. Jak zawsze w takich razach dużą pomocą i zrozumieniem potrzeb wykazali się m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik oraz przedstawiciele Zarządu Głównego i Powiatowego OSP RP i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Walne sprawozdawczeDruhom Strażakom życzymy, by zamierzenia zostały zrealizowane, a przy ich boku wciąż przybywało przyjaciół i ludzi, którzy doceniają ciężką, odpowiedzialną służbę druha strażaka ochotnika.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=602