http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Nowa jakość naszego rolnictwa
Wiadomość dodana przez: km (2008-02-14 16:51:10)

nowa jakość naszego rolnictwaMazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolnictwa w Warszawie w konsorcjum z Mazowiecką Izbą Rolniczą w Warszawie i Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział Radom realizują cykl szkoleń pn:

„SPEŁNIENIE STANDARDÓW W DZIEDZINIE OCHRONY ŚRODOWISKA, ZWIERZĄT I KONSUMENTA A UZYSKANIE DOPŁAT BEZPOŚREDNICH"nowa jakość naszego rolnictwaW naszej gminie cykl takich spotkań z rolnikami miał dziś swój finał w gospodarstwie Pana Jarosława Figla w Brwilnie. Organizatorem spotkań był Pan Henryk Gliniecki, wykłady prowadziły: Pani Karolina Koper i pani Danuta Mazurkiewicz. Zainteresowanie ze strony naszych producentów rolnych duże. Nic dziwnego. Dziś żeby przetrwać w tej branży trzeba być fachowcem. Także w dziedzinie zarządzania.

nowa jakość naszego rolnictwaWszyscy uczestnicy kursu prócz zdobytej wiedzy będą mogli okazać się zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia. Te zaś może być traktowane jako jeden z dokumentów potwierdzających realizację przedsięwzięć określonych w planie rozwoju gospodarstw niskotowarowych.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=590