http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Wszystkim Babciom i wszystkim Dziadkom
Wiadomość dodana przez: km (2008-01-21 22:07:45)

moc gorących życzeń, uśmiechniętych dni i jak najmniej zmartwień składają
Mirosław Krysiak oraz Andrzej Pietrzak

Do życzeń przyłącza się także redakcja portalu.
Z życia wzięteBabcia i Dziadek – kochają najmocniej, znoszą cierpliwie nasze najdziwniejsze pomysły, są zawsze przy nas niezależnie od tego jaką drogą pójdziemy przez życie. Wiemy o tym my, dorośli, wiedzą także najmłodsze pociechy. Jednak tylko one potrafią z całą szczerością swoich serduszek okazać im wdzięczność i miłość. Nie zapominajmy o nich na co dzień i nie zwlekajmy z okazaniem swojej wdzięczności i miłości. Każdego dnia pamiętajmy o nich, tak jak oni pamiętają o nas, swoich wnukach.

Z życia wzięteW sobotę, 19 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiankach, dziś zaś najmłodsi uczniowie SP w Nowym Duninowie dziękowali swoim Babciom i Dziadkom za ich miłość, za to, że zawsze mają dla nich czas, że przytulą i pomogą zawsze gdy zachodzi taka potrzeba. Za to, że są!

Z życia wzięteWspomniane dwa dni były wyjątkowe nie tylko dla Babć i Dziadków. Maluchy pokazały się z jak najlepszej strony. Nie mogło być inaczej. Na widowni zasiadały bowiem wyjątkowe osoby. Niejednej Babci zakręciła się łza w oku, niejeden Dziadek dumnie podnosił głowę. Oj działo się za sprawą naszych wybitnych, najmłodszych aktorów. Scenki prosto z babcinej zagrody (z udziałem wnucząt oczywiście), gala gwiazd estrady i moc dobrej zabawy. Na koniec zaś prezenty i uściski przeznaczone wyłącznie dla Babci i dla Dziadka.

Z życia wzięteZ życia wzięte
Galeria zdjęć już w przygotowaniu. Kopie zdjęć zostaną przekazane Pani Ewie i Pani Oli.
Drodzy dorośli i dorastający: pamiętajcie o nich na co dzień.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=563