http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Kto z Was naprawdę wierzył?
Wiadomość dodana przez: km (2007-11-16 14:08:05)

Jutro VI Runda Pucharu Polski z udziałem WISŁY Nowy Duninów. Gdy rozpoczynali grę o Puchar, niewielu z Was, Drodzy Kibice wierzyło, że w listopadzie będą o Niego wciąż walczyli.
Chylimy czoła przed Zawodnikami Wisły i jutro (17 listopad - sobota) o godz. 12:00 stawimy się jak jeden mąż na stadionie w Nowym Duninowie. Należy się im doping jakiego nigdy jeszcze nie mieli!

W niedzielę (od godz. 11:00), planowane były ostatnie mecze rundy jesiennej.
Ze względu jednak na rozgrywki o Puchar Polski seniorzy w najbliższą niedzielę będą odpoczywali. Termin ostatniego meczu ligowego w tej rundzie, zależy od wyników w Pucharze. (Polonia Radzanowo, która miała grać 18.11.2007 z Wisłą jutro gra także o Puchar ze Świtem Nowy Dwór Maz.). W tej chwili drużyna Seniorów znajduje się na 3 miejscu w tabeli za Błękitnymi Gójsk i Kormoranem Łąck.
Juniorzy mieli trudny okres. Kontuzje wykluczyły z gry kilku zawodników. w niedzielę zagrają u siebie (godz. 11:00) ze Spartą Mochowo.
a stadion? Musicie sami zobaczyć. Nasze Władze Samorządowe wraz z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego od początku 2006 roku dokonały zupełnego przeobrażenia tego obiektu.

Miejmy nadzieję, że ich zapał nie zagaśnie!
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=536