http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Na boisku jak na stole, a „Wisła” bez licencji?
Wiadomość dodana przez: km (2007-07-31 10:20:07)

Niestety, do tej pory nasz Klub nie otrzymał licencji na rozgrywki w sezonie 2007/2008. Powód? Mimo nakładów finansowych poczynionych przez władze gminy w ubiegłym roku na modernizację obiektu sportowego przy ul. Włocławskiej w Nowym Duninowie /środki własne gminy oraz dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego/ Komisja ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej negatywnie zweryfikowała obiekt.

Było gorzej, była licencja, jest o niebo lepiej, licencji nie ma. Sezon rozpoczyna się 15 sierpnia br., czyli dokładnie za 2 tygodnie. Czy uda się przekonać władze MZPN?

Wójt wystosował w tej sprawie pismo. Zwracając się z prośbą o przyznanie licencji dla LKS „Wisła” w Nowym Duninowie zapewnił, iż zalecenia Komisji co do zakresu wykonania niezbędnych prac na terenie obiektu będą wykonane z wykorzystaniem środków własnych gminy oraz dotacji, która została przyznana gminie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Rozwoju Infrastruktury Sportowej na realizację II etapu modernizacji obiektu. Termin rozpoczęcia prac przewiduje się na wrzesień/październik, wtedy bowiem dopiero zakończą się procedury, które obowiązują przy wydatkowaniu środków pozyskanych z Województwa Mazowieckiego.

Czekamy na decyzję Komisji ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN!
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=478