http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Co słychać ?
Wiadomość dodana przez: km (2014-05-15 14:56:09)

Od dłuższego czasu brak aktualnych buy high-level fake omega watches wiadomości na stronie gminy Nowy Duninów. Niepokojące, prawda? Nic złego się nie dzieje. Wręcz przeciwnie. Rozpoczęte inwestycje są realizowane, naprawy i remonty dróg trwają, za chwilę zostanie ogłoszony przetarg dot. projektu "Przedszkolak w szkole", umowa o dofinansowanie budowy placów zabaw podpisana, zaraz zostanie podpisana kolejna dot. prac w parku w Soczewce, trwa koszenie terenów ogólnodstępnych, Wojewódzki Zarząd dróg czyści oznakowanie, prace nad utworzeniem Zespołu Szkół trwają, a w parkach i przy drogach kwitną kasztany - maj.
Czekamy na wyższe temperatury i więcej słońca oraz turystów. Już 22 czerwca spotkamy się na Pikniku Rodzinnym w Nowym Duninowie oraz Turnieju Dzikich Drużyn (tego samego dnia).
Ośrodki wypoczynkowe przygotowane są do przyjęcia gości. Sezon kąpielowy nad jeziorem Soczewka rozpocznie się najprawdopodobniej w ostatni weekend czerwca. Wójt planuje zatrudnienie ratowników. Bar "U Beaty" inaugurację sezony planuje trochę wcześniej. Także wypożyczalnia sprzętu wodnego nad jeziorem Soczewka przygotowuje się do sezonu, a admin za moment wróci do dobrego zwyczaju informowania o wydarzeniach w naszej gminie. Jeśli nic nadzwyczajnego nie wyniknie, w weekend nastąpi odsłona odświeżonego welcome watches replica rolex day date
serwisu gminy Nowy Duninów
.


Swoje Święto obchodzą 4 maja. Na co dzień czuwają. Zdj. 3 maj 2014 r.

www.goodtimepics.com
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1651