http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Wiosna na gminnych drogach
Wiadomość dodana przez: km (2014-04-24 11:58:13)Krocząca naszymi drogami wiosna zawsze niesie ze sobą małe i większe kłopoty. Odsłania też wszystkie sprawki ustępującej zimy.
Co roku, w okolicach marca - kwietnia wójt wysyła na drogi równiarki, utwardza nawierzchnie najbardziej expensive copy cartier watches uk zniszczonych odcinków, wbudowuje tony materiału. Rocznie na utrzymanie dróg gminnych wydajemy niebagatelną sumę 100 – 120 tys. zł.
Nie inaczej jest w tym roku. Do niedawna pracowała jeszcze kruszarka, która przerobiła 1400 ton materiału pozyskanego od GDDKiA, pochodzącego z remontu drogi krajowej nr 62. W tej chwili wbudowywany jest on na drogi gminne we wszystkich miejscowościach lub drogach dojazdowych do tych wsi. Dziś prace prowadzone są w Karolewie i będą kontynuowane w sołectwie Trzcianno – Jeżewo. Planowany koszt wiosennych napraw gminnych dróg to kwota ok. 30 tys. zł. Wydawałoby high-quality replica iwc watches uk się długowieczny asfalt też ulega uszkodzeniom. Właśnie z powodu uszkodzeń nawierzchni niebawem przeprowadzony zostanie remont odcinka drogi w Środoniu (wybudowanej w 2006 r.). Koszt tego remontu szacowany jest na ok. 15 tys. zł.
Zdj. 22 kwietnia 2014 r. - Jeżewo. Mieszkańcy osobiście, u boku pracowników gminy, nadzorują trwające prace na drogach. Wójt swoim zwyczajem także ma oko na zlecone prace.
best replica watches

adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1650