http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Wiosna na boisku, zmiany w Zarządzie LKS
Wiadomość dodana przez: km (2014-01-30 09:56:39)

Ludowy Klub Sportowy „Wisła” w Nowym Duninowie ma swoje tradycje i swoich najwierniejszych kibiców. Nawet jeśli nie wiedzie się im w LO, twardo stoją przy swojej drużynie ci najwierniejsi. Może w kolejnym sezonie uda się powrócić do niedzielnych meczy na naszym stadionie i będziemy mogli spotykać się w szerszym gronie przy Włocławskiej? Może silniejszym składem będziemy jeździć ze swoją drużyną na mecze wyjazdowe? Warto powrócić do tych praktyk. Bo przecież trybuny bez kibiców straszą, nie mobilizują.
Ci, którzy w soboty znajdują chwilę dla swojej drużyny spotkają się już niebawem. Pierwszy mecz rundy wiosennej zaplanowany jest na 29 marca ze Skrą Drobin na wyjeździe. Mowa oczywiście o seniorach, którzy I rundę sezonu 2013/2014 zakończyli na 8 miejscu. Juniorzy zagrają tego samego dnia, również ze Skrą.
Młodzicy - U-13 – tak określa się w LO naszych najmłodszych, rozpoczną rundę z początkiem kwietnia. Planowany termin (wg. POZPN) to 04.04.2014, godz. 16.00. Zagrają u siebie ze Świtem Staroźreby.

Nasza „Wisła” to przede wszystkim piłkarze, ale również działacze, którzy poświęcając swój czas pracując nieodpłatnie na rzecz Klubu, a ściślej dla Stowarzyszenia, którego najwyższą władzą jest Walne Zebranie, Zarząd i Komisja Rewizyjna. Do 17 stycznia skład osobowy Zarządu przedstawiał się następująco: Prezes – Waldemar Kijek, Wiceprezes - Jan Szymkowiak, Wiceprezes ds. szkoleń Edward Stański, Skarbnik Władysław Lewandowski , który swoją funkcję pełnił do dnia swojej śmierci – 17 października 2013 r., Sekretarz – Piotr Puzacz, Członkowie Zarządu: Piotr Klimkowski, Zbigniew Ciesielski. Podczas styczniowego Walnego Zebrania odbyły się nieplanowe wybory do Zarządu. Obecnie skład jego przedstawia się następująco: Prezes Sławomir Ruszczak – były piłkarz LKS „Wisła” w Nowym Duninowie, Wiceprezes Łukasz Lewandowski, Skarbnik Paweł Gontarek, Sekretarz – Piotr Klimkowski, Członkowie Zarządu, dobrze nam znani: Marek Kościeszyński, Piotr Milczarski i Zbigniew Ciesielski. Nowo wybrany Zarząd rozpoczął już intensywne przygotowania do wiosennych rozgrywek. Wczoraj jego przedstawiciele spotkali się z Wójtem Gminy i Przewodniczącym Rady.


zdj. 17 stycznia 2014 r. Członkowie Zarządu Klubu LKS "Wisła" w Nowym Duninowie. Od lewej w pierwszym rzędzie: Piotr Milczarski, Paweł Gontarek, Piotr Klimkowski. W drugim rzędzie od lewej: Łukasz Lewandowski, Sławomir Ruszczak, Marek Kościeszyński

adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1613