http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Powiat Płocki na 6
Wiadomość dodana przez: km (2014-01-28 09:52:21)W miniony piątek 24 stycznia w Słupnie odbyło się Spotkanie Noworoczne samorządowców powiatu płockiego z Biskupem Płockim J.E. ks. dr Piotrem Liberą. Na zaproszenie Starosty Płockiego Michała Boszko oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Adama Sierockiego przybyło wielu gości, m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik i Kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Płocku Radosław Lewandowski. W spotkaniu, nie mógł uczestniczyć wójt gminy Nowy Duninów, który w tym czasie, wraz z innymi przedstawicielami Lokalnej Grupy działania przebywał w Finlandii biorąc udział w wizycie studyjnej w ramach projektu TERRA – Turystyka dla ożywienia gospodarczego obszarów wiejskich. Jako, że w roku 2014 mija 15 lat budowania struktury odrodzonego samorządu powiatowego, piątkowe spotkanie stało się okazją do inauguracji obchodów rocznicowych tego ważnego wydarzenia.

Minione 15 lat będziemy niejednokrotnie wspominać. Nie był to łatwy czas, ale powiat płocki dał radę. W uznaniu działań podejmowanych w 2013 r. w zakresie inwestycji wyróżniony został złotą statuetką „Orła Mazowieckiego Samorządu” otrzymując tytuł „Mazowiecki Powiat Roku 2013”.

Obecny na spotkaniu Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego złożył wszystkim życzenia noworoczne. Tym, którzy szczególnie zasłużyli się dla Mazowsza, efektywnie działając na rzecz rozwoju Województwa Mazowieckiego dziękując wręczył dyplomy uznania. Wśród czterech wyróżnionych znalazł się też Mirosław Krysiak, w imieniu którego dyplom uznania z rąk Marszałka odebrała Pani Teresa Szymańska – Sekretarz Gminy.
zdj. pochodzi z portalu: http://powiat-plock.pl/

adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1612