http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Z Płocka przez Nowy Duninów do Lucienia rowerem?
Wiadomość dodana przez: km (2014-01-23 14:49:24)

Dziś jest to dość trudne przedsięwzięcie. Droga krajowa nr 62 biegnąca przez gminę Nowy Duninów best fake rolex watches for sale, niezaprzeczalnie jedna z najbardziej malowniczych tras samochodowych w Polsce, nie bardzo nadaje się do turystyki rowerowej. Ale jest szansa, że w niedalekiej przyszłości powstanie szlak w postaci ścieżki rowerowej dla tych wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, nie przepadają za jazdą samochodem. Także dla tych, którzy dbają o ekologię lub/i własne portfele.
15 stycznia wójt gminy Mirosław Krysiak podpisał porozumienie dotyczące przystąpienia do partnerstwa zawiązanego przez miasto Płock z siedmioma gminami, które charakteryzują się wspólnymi uwarunkowaniami i kierunkami rozwoju i które wspólnie podejmą działania mające na celu pozyskanie środków europejskich w ramach Regionalnego Instrumentu Terytorialnego.
W ramach tego mechanizmu gmina Nowy Duninów ma szansę na budowę ścieżki rowerowej Płock – Nowy Duninów – Lucień o długości 22 km za ok. 5 mln zł. tag heuer grand carrera replica
tag heuer aquaracer replica

adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1610