http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Rok szkolny 2013/2014 rozpoczęty !
Wiadomość dodana przez: km (2013-09-02 15:07:05)Zimno. Wrzesień powitał wszystkich chłodem. Może to dobrze, że prawdziwie jesienna dziś pogoda. Czy dzieciaki bez żalu pożegnały wakacje?
Tuż po godz. 9.00 uczniowie duninowskich szkół spotkali się przed budynkiem szkoły. Witali ich: dyrektor Ewa Romańska, dyrektor Paweł Adamkowski oraz wójt gminy Mirosław Krysiak, który oficjalnie rozpoczął rok szkolny 2013/2014.

Łącznie w szkołach podstawowych na terenie gminy naukę rozpoczęło 250 uczniów. W Publicznym Gimnazjum 106 uczniów.
Z uśmiechniętych oczu naszych dzieci wnioskować można było, że powroty do szkoły mogą być bardzo miłe, że obowiązek nauki szkolnej nie musi być przykrym obowiązkiem.
W ślad za wójtem gminy, w nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom sukcesów i radości. Wasze uśmiechnięte buzie bowiem, to największe wyróżnienie dla wychowawców, nauczycieli i rodziców. Więc uśmiechajcie się często.

Do zobaczenia na boiskach, w lesie no i przede wszystkim w szkole. Odwiedzać Was będziemy często i często o was mówić. Jest o czym. Macie wiele talentów, które warto pokazać. W najbliższym czasie spotkamy się z tymi wszystkimi, którzy posiadają niezwykłe umiejętności wędkarskie. Już za dwa tygodnie (14 września V Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy.)

Do zobaczenia
Zdj. Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Nowym Duninowie rok szkolny rozpoczęli od pasowania na ucznia – ołówkiem, który pamięta pierwszaków sprzed ponad 20 lat.

adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1549