http://www.nowyduninow.info.pl/

:: REMONDIS zagospodaruje nasze śmieci
Wiadomość dodana przez: km (2013-05-14 12:57:31)

Zmieniły się regulacje prawne dotyczące gospodarowania odpadami. Czy to dobrze, czy źle? Niebawem przekonamy się o tym. Może wreszcie znikną dzikie wysypiska z naszych lasów, z brzegów naszej pięknej Wisły i innych równie atrakcyjnych miejsc?
W wielu gminach i miastach wraz z nowym systemem gospodarowania odpadami, w wyniku przetargów, zmieniły się lub w najbliższym czasie zmienią się firmy obsługujące w tym zakresie mieszkańców. W gminie Nowy Duninów pozostaniemy przy sprawdzonej firmie, która stanęła do przetargu i wygrała go – REMONDIS Sp. z o.o., działająca na naszym terenie od dawna. W ostatnich latach razem z firmą EKO-MAZ i SITĄ sprawnie odbierała od naszych mieszkańców, przedsiębiorców i działkowiczów śmieci.
Dziś Wójt Gminy Mirosław Krysiak zaprosił przedstawiciela Remondisu do podpisania umowy. W imieniu Firmy podpis złożył Pan Arkadiusz Jażdżyk.

Mamy nadzieję, że współpraca gminy Nowy Duninów z wieloletnim partnerem jakim pozostaje Remondis, będzie układała się bez zarzutu, a nasze śmieci dobrze zostaną zagospodarowane.
Tu znajdziecie Państwo więcej informacji nt. firmy REMONDIS Sp. z o.o.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1499