http://www.nowyduninow.info.pl/

:: sezon piłkarski i nie tylko
Wiadomość dodana przez: km (2012-09-13 14:37:16)

Wisła poczyna sobie całkiem nieźle. W tej chwili seniorzy plasują się na trzecim miejscu w Płockiej Lidze Okręgowej, ale pamiętać należy, że mają 1 zaległy mecz z Amatorem Maszewo, który został przełożony na 10 października. Przed nami w tabeli właśnie Amator i Skra. Za nami Kormoran i pozostałych 12 drużyn PLO.

Co słychać w Pucharze?
19 września półfinał i jest w nim Wisła Nowy Duninów. Zagramy z Unią Czermno (Wisła wygrała ostatni mecz z Unią 4:1) na ich boisku. Jeśli nasza drużyna wygra, a przecież takie są plany, zagra finał ze zwycięzcą meczu półfinałowego Wisła II vs. Błękitni. Teraz drodzy kibice pozostaje trzymać kciuki i dopingować głośno Wisłę Nowy Duninów.

Kibice w tym sezonie będą mieli dużo pracy. Prócz seniorów i juniorów młodszych mamy w tym roku młodziutki i zupełnie świeży zespół składający się z rocznika 2001 i młodszych. Jest ich ok. 30 więc działacze Klubu zastanawiają się nad utworzeniem dwóch drużyn. Będą grali turnieje w Płockiej Orlen Lidze, która startuje 22/23września. Jeden turniej w tym terminie, wg informacji podanej przez POZPN, rozegrany zostanie w Soczewce.

Zanim jednak przystąpimy do kibicowania młodym adeptom piłkarstwa w najbliższą niedzielę (16 września 2012 r.) wesprzemy I drużynę Wisły Nowy Duninów, która na swoim stadionie podejmie pierwszoligowy zespół ŁKS-u Łódź. Towarzyski mecz rozpocznie się o godz. 12.00. Z dopingiem naszych kibiców może być rożnie. Nie będzie można mieć im za złe, szczególnie tym z Karolewa, jeśli pokibicują troszeczkę Łódzkiej drużynie. W Łódzkim Klubie gra bowiem wychowanek naszej Wisły, Michał Żółtowski.
PRZYPOMINAMY! IV OTWARTE ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR WÓTA GMINY NOWY DUNINÓW JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 15 WRZEŚNIA NA JEZIORZE SOCZEWKA. Szczegóły na plakacie powyżej.

Zgłoszenia pod nr tel:

24-262 12 47, 603 795 921, 604 509 321
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1424