http://www.nowyduninow.info.pl/

:: A lato trwa
Wiadomość dodana przez: km (2012-08-22 10:19:48)

wakacje też.
Jeszcze dwa weekendy i .... WITAJ SZKOŁO!
Co prawda słowo wakacje tłumaczone z łaciny faktycznie oznacza próżnowanie, my jednak, w ślad za księdzem Adamem, nie polecamy aż tak dosłownie tłumaczyć tego pojęcia. Niech wakacje pozostaną czasem najpiękniejszych, najciekawszych przygód. A jeśli już popróżnować, to wylegując się chwilkę na hamaku w ogródku i to np. po rozgrywkach siatkówki na duninowskim "Orliku".
Zapraszamy na OrlikaAktywne spędzanie wolnego czasu dla wielu naszych mieszkańców nie jest niczym obcym. Mimo, że narzekamy, że nasze dzieci nie chcą odejść od komputera, to właśnie przede wszystkim one zapełniają boiska w Nowym Duninowie i Soczewce. To młodzież szczególnie korzysta z terenów rekreacyjnych. Drodzy dorośli, może warto iść w ich ślady i zamiast wylegiwać się przed telewizorem lub na leżaczku pograć w piłkę z dziećmi. Zamiast zapraszać znajomych na grilla, zaprosić ich na rozgrywki badmintona (całkiem przyzwoity sprzęt jest na wyposażeniu "Orlika") lub koszykówki. Piłkami, zestawami do gry w badmintona dysponuje trener środowiskowy zatrudniony przez Wójta od 1 sierpnia na duninowskim "Orliku". Organizuje on zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tym samym "Orlik" ożył.

Nad jeziorem Soczewka wakacyjna atmosfera trwa w najlepsze. Bar i wypożyczalnie sprzętu będą otwarte, dopóki będą nad jeziorem wypoczywający. Przypominamy, że nad jeziorem Wójt zorganizował boisko do piłki siatkowej. Woda zbadana, ciepła więc: zapraszamy!


Telefony kontaktowe na obiekty sportowe:

Nowy Duninów ("Orlik"):
Trener środowiskowy: 507 230 377
Opiekun obiektu: 502 844 633

Soczewka (opiekun obiektu): 607 539 506
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1409