http://www.nowyduninow.info.pl/

:: I Piknik Wakacyjny
Wiadomość dodana przez: km (2012-08-20 10:49:59)

Od wielu lat w sierpniu Wójt organizował bisowaną (Soczewka i Nowy Duninów lub odwrotnie) imprezę plenerową pn. "Pożegnanie Lata". Spotykaliśmy się przy Szkole w Soczewce i w porcie w Nowym Duninowie. Żegnaliśmy lato, a ono przecież winno trwać do 23 września. Często natura obrażała się na nas i faktycznie ok. 20 sierpnia wiało chłodem, a pani jesień pukała do naszych drzwi. Skoro żegnaliśmy lato, po cóż miało z nami pozostawać dłużej? Zarzucamy więc sierpniowe żegnanie lata. Niech trwa aż do jesieni. Niech świeci nam gorąco sierpniowe słońce! Niech przygody wakacyjne trwają! Od roku 2012 w sierpniu spotykamy się niezmiennie w Soczewce i w Nowym Duninowie, ale teraz - na PIKNIKU WAKACYJNYM!
Niezmiennie też, sierpniowe spotkania w Soczewce odbywają się w towarzystwie piłkarzy, w Nowym Duninowie w towarzystwie strażaków.
to już IX Turniej o Puchar Wójta

I tak w miniona sobotę podczas I Pikniku Wakacyjnego w Soczewce obył się IX Turniej Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych o Puchar Wójta Gminy Nowy Duninów. Na boisku w Soczewce stawiły się 4 drużyny: Błękitnych Gąbin, Kormorana Łąck oraz dwie drużyny Wisły Nowy Duninów. Najlepszą drużyna Turnieju okazał się Kormoran. Za nim uplasowały się I i II drużyna Wisły. Czwarte miejsce zajęli Błękitni. Może nie byli najlepsi, ale mieli najlepszego bramkarza w osobie Tomka Jóźwiaka.
Najlepszym piłkarzem Turnieju został Maciek Budzynski z Kormorana Łąck. Najlepszym strzelcem Turnieju 2012 został Sebastian Brzeziński z I drużyny Wisły Nowy Duninów.
FOTKI Z TURNIEJU
Podsumowanie Pikniku Wakacyjnego w Soczewce zamieścimy w serwisie tuż po duninowskiej jego edycji, która zaplanowana została na 25 sierpnia 2012 r, tj. w najbliższą sobotę.

O godz. 16.00 na boisku przy ul. Włocławskiej rozpoczną się Gminne Zawody Sportowo - pożarnicze, które będą trwały do godz. 17.30. W tym czasie w porcie, także od godz. 16.00 wesołe miasteczko otworzy swoje podwoje dla dzieci. W tym roku Wójt zagwarantował dzieciakom atrakcje wesołego miasteczka bez opłat. Wstęp wolny dla dzieci potrwa aż do godz. 20.00.. Dzieci razem z rodzicami, dziadkami, ciociami, wójkami, rodzeństwem, czyli bliższą i dalszą rodziną, będą mogły uczestniczyć w konkursach rodzinnych. Żeby nie zabrakło zawodnikom sił, Wójt przewidział dla nich poczęstunek.
Od godz. 16.00 do godz. 2.00 dnia następnego będzie nas bawił zespół MAGNETIX

Do zobaczenia 25 sierpnia (sobota) w porcie i na boisku w Nowym Duninowie!


WESOŁE MIASTECZKO! DZIECI - WSTĘP WOLNY!
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1407