http://www.nowyduninow.info.pl/

:: wakacje, wakacje, wakacje!
Wiadomość dodana przez: km (2012-07-04 13:08:26)Co prawda mięło już trochę czasu od zakończenia roku szkolnego, ale warto wrócić pamięcią do tego dnia. Tegoroczni absolwenci Gimnazjum w liczbie 37 będą go wspominali jeszcze długo. To przecież ostatni dzień w "starej" szkole, w której tak wiele przeżyli. Kawałeczek ich serca na zawsze tu pozostanie, a pamiętać o nich będą na pewno nauczyciele i wychowawcy. To samo dotyczy szóstoklasistów, którzy opuścili mury podstawówki w Nowym Duninowie i Soczewce (39 absolwentów)
Pozostali uczniowie wrócą do swoich szkół wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Teraz jednak nikt z nich raczej o tym nie myśli.

Myślą o kolejnym roku szkolnym na pewno dyrektorzy szkół i nauczyciele, a przede wszystkim samorząd gminy Nowy Duninów. Wójt Gminy życząc uczniom i nauczycielom słonecznych i wolnych od trosk wakacji podkreślał, że władze gminy dołożą wszelkich starań, by mimo wielu trudności, także związanych z coraz mniejszą liczbą uczniów, poziom edukacji w naszych placówkach nadal wzrastał.
Przed wami drogie dzieci i wy dorastająca młodzieży WAKACJE! Bawcie się dobrze nawet przy złej pogodzie. Odpoczywajcie i nabierajcie sił na wrześniowe klasówki. Lub jeśli ktoś z Was zechce, możecie posłuchać rady ks. Adama i od czasu do czasu przypomnieć sobie czego uczyliście się w minionym roku szkolnym 2011/12. Do zobaczenia na boiskach, nad jeziorem, w lesie i na Regatach Żeglarskich 7 lipca. Będziemy was na pewno oklaskiwać, bo zdolni z was młodzi ludzie.
A teraz zajrzyjcie TU i trochę powspominajcie uroczyste zakończenie roku szkolnego. Fotki z Lipianek też będą. Nawet dwukrotnie.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1390