http://www.nowyduninow.info.pl/

:: 10 ostatnich dni w szkole i
Wiadomość dodana przez: km (2012-06-19 14:53:16)

... WAKACJE!
Tym samym początek letniego sezonu turystycznego w gminie Nowy Duninów. Nad jeziorem Soczewka trwają ostatnie przygotowania. Do najbliższej soboty najważniejsze prace na plaży zostaną zakończone, w tym organizacja boiska do plażowej piłki siatkowej. W miejscu wyznaczonym do kąpieli w Soczewce można spokojnie się kąpać. Zostało one objęte nadzorem sanitarnym. Przeprowadzone w czerwcu badania wody zostaną powtórzone w lipcu br. Temperatury wody co prawda nie mierzono jeszcze, ale wstępne rozpoznanie poczynione przez uczestników biwaku (uczniowie płockiej szkoły), wskazuje na dobre warunki do kąpieli.
Od 1 lipca 2012 r. Wójt Gminy planuje zatrudnienie ratownika. Miejsce to będzie strzeżone w określonych godzinach. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na tablicy informacyjnej na terenie plaży oraz na naszej stronie internetowej w zakładce SERWIS TURYSTYCZNY.

Punkty gastronomiczne na terenie gminy gotowe są do obsługi wzmożonego ruchu turystycznego. Powstają też nowe. Zaktualizowana informacja o ich usługach znajdzie się z początkiem lipca w naszym serwisie.

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, na słoneczną wakacyjną pogodę.
Komunikaty Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Płocku
zdj. Wójt osobiście nadzoruje ostatnie przygotowania do sezonu kąpielowego. Już dziś zapraszamy nad jezioro Soczewka.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1383