http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Może będą z nich strażacy
Wiadomość dodana przez: km (2012-02-19 12:03:59)

Mlodzież Zapobiega PożaromEliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" odbyły się 16 lutego 2012 r. Młodzież z duninowskich szkół uczestniczy w nim od wielu lat. I mimo, że to jeden z najtrudniejszych konkursów, wymagający szerokiej i specjalistycznej wiedzy, chętnych nie brakuje.

Tradycyjnie już w pracach Komisji uczestniczyli z ramienia OSP: Anna Chojnacka i Ryszard Kołodziejski, Dyrektorzy szkół w Nowym Duninowie oraz Pani Małgrzata Stańska - nauczyciel bibliotekarz ze Szkoły Podstawowej w Nowym Duninowie.
Pytania? Dla zwykłego śmiertelnika zbyt trudne. Najlepiej poradzili sobie z nimi: Patrycja Ozimkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Nowym Duninowie i Łukasz Gątarek z Publicznego Gimnazjum w Nowym Duninowie. To oni będą reprezentowali gminę Nowy Duninów w eliminacjach powiatowych.
Warto wspomnieć o nagrodach, które ufundował Wójt Gminy Nowy Duninów. W tym roku zwycięzcy odebrali: urządzenia wielofunkcyjne (drukarka, skaner, kopiarka), głośniki, słuchawki i inne drobniejsze upominki. Nikt z pustymi rękoma nie wyszedł. Wszystkim gratulujemy odwagi (niejeden strażak miałby problem z odpowiedziami) i powodzenia za rok. Patrycji i Łukaszowi będziemy jeszcze kibicować.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1338