http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Stowarzyszenie LKS "Wisła"
Wiadomość dodana przez: km (2012-01-30 19:46:47)

Walne ZebranieW piątek,27 stycznia członkowie Stowarzyszenia spotkali się na Walnym Zebraniu sprawozdawczo - wyborczym. W skrócie program zebrania przedstawiał się następująco: szczegółowe sprawozdanie Zarządu Klubu oraz Komisji Rewizyjnej, podsumowanie ostatniej kadencji władz Klubu no i wybór zarządu i komisji rewizyjnej na kolejne cztery lata. Prezesem pozostał Waldemar Kijek. Obok niego w zarządzie zasiądą: Jan Szymkowiak, Edward Stańki, Władysław Lewandowski, Piotr Klimkowski, Zbigniew Ciesielski i Piotr Puzacz.

Wśród gości zaproszonych byli: Wójt Gminy Nowy Duninów, Przewodniczący Rady Gminy oraz Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych, którzy podziękowali za współpracę dotychczasowemu zarządowi i deklarowali wsparcie oraz aktywną współpracę w kolejnych czterech latach.
Działalność stowarzyszenia opiera się wyłącznie na pracy społecznej, co w dzisiejszych czasach, nacechowanych komercjalizmem, jest wyjątkowo cenne. Stąd wielkie uznanie dla wszystkich, którzy poświęcają swój czas, wcale nie w małym wymiarze, pracy na rzecz innych. Czy uda się w najbliższych latach zaangażować młodych ludzi do pracy na rzecz Klubu? Przecież przyszłość LKS "Wisła" w Nowym Duninowie" zależy przede wszystkim od nich. Życzymy członkom stowarzyszenia, a szczególnie członkom zarządu by potrafili zarazić swoją pasją młodzież. By mogli za jakiś czas odejść na "społeczną emeryturę" ze świadomością, że istniejący od ponad 30 lat Klub będzie miał swój ciąg dalszy.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1328