http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Spotkanie opłatkowe seniorów
Wiadomość dodana przez: km (2012-01-13 10:22:16)

Tradycyjnie w styczniu i tradycyjnie w świetlicy szkolnej spotkali się w minioną środę seniorzy z Nowego Duninowa i okolic. Tradycyjnie też, na swoje spotkanie opłatkowe zaprosili Wójta Gminy Nowy Duninów oraz Proboszcza parafii Duninów, którzy od wielu lat ich wspierają. Jako, że ks. Adam przybyć, ze względów od niego niezależnych, nie mógł życzenia zdrowia i pomyślności wszelkiej złożył w jego i własnym imieniu Mirosław Krysiak, który także w tym roku wsparł organizację spotkania opłatkowego seniorów.

Takie spotkania, jak to środowe, nie odbywają się często. Na pytanie dlaczego? Wójt usłyszał odpowiedź: "brak czasu". Brzmi niewiarygodnie, a jednak. Okazuje się, że najstarsi członkowie naszej społeczności potrafią zorganizować sobie wiele zajęć nie związanych z pracą zawodową. W organizacji czasu wolnego pomagają im, niezmiennie od wielu pokoleń, dzieci i wnuki. Okazuje się, że "instytucja" babci i dziadka, mimo zmian cywilizacyjnych i ogólnej poprawy warunków bytowych, nadal dobrze prosperuje.
Cóż, pozostaje drogim seniorom gminy Nowy Duninów życzyć miłych chwil spędzonych z wnukami podczas zbliżających się ferii, a przede wszystkim wiele zdrowia i wytrwałości. No i nie zapominajcie drodzy Seniorzy, że trwa karnawał.
zdj. Pan Józef Płocharski witał wszystkich gości. Wierzymy, że jego niespożyta energia przyda się przy organizacji wielu jeszcze spotkań towarzyskich seniorów

GALERIA ZDJĘĆ - SPOTKANIE OPŁATKOWE SENIORÓW

adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1323