http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Nadchodzi jesień ?
Wiadomość dodana przez: km (2011-08-19 10:55:01)

Organizacja imprez z cyklu "Pożegnanie Lata" zwiastuje niechybnie nadchodzącą jesień, a z nią szkolne zmagania uczniów i nauczycieli. Przygotowania do wrześniowego powitania roku szkolnego 2011/2012 trwają. Sprzątanie, ostatnie naprawy, porządki w szkole i wokół niej.
Przetargi na dożywianie i dowóz dzieci rozstrzygnięte. Niebawem zostaną podpisane umowy. W zakresie Przygotowywania i dostarczania posiłków do szkół z terenu Gminy Nowy Duninów z firmą Usługowo – Handlową „OL-MARO” Robert Langowski z siedzibą w Skępe.
W zakresie dowozu dzieci do szkół umowy zostaną podpisane z:
Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Gostyninie(trasa nr I) i Zakładem Usług Wielobranżowych Wiesław Tomaszewski z Karolewa (trasa nr II).
Na uczniów Duninowskiej Podstawówki i Gimnazjum czekają małe i większe zmiany. Po pierwsze: po powrocie z wakacji nie zastaną swojego boiska. W środę na jego teren wkroczyła firma BUDROX z Gostynina i niewiele z niego zostało. Z parkingu przy szkole widok przysłania szczelnie ustawiony płot, zza którego dochodzi jedynie pomruk maszyn. Z okien szkoły widać trochę więcej, więc przez najbliższe dwa miesiące uczniowie na pewno będą pilnie obserwowali kolejne etapy budowy dwóch nowych boisk w ramach programu „Orlik 2012” (boiska wielofunkcyjnego i boiska do gry w piłkę nożną).
Po drugie gimnazjaliści witać będą swojego dotychczasowego nauczyciela wychowania fizycznego Pana Pawła Adamkowskiego w nowej roli – Dyrektora Publicznego Gimnazjum. Jeszcze do końca wakacji funkcję tę pełni Pan Marek Więcek – nauczyciel matematyki kierujący Publicznym Gimnazjum w Nowym Duninowie nieprzerwanie od roku 2001.
Oto sylwetka Pawła Adamkowskiego, któremu Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak zarządzeniem z dnia 18 sierpnia 2011 r. powierzył z dniem 1 września 2011 r. pełnienie obowiązków Dyrektora Publicznego Gimnazjum im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie.
Paweł Tomasz Adamkowski - 47 lat. Płocczanin. Absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Płocku. Magister wychowania fizycznego. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Kierunek - wychowanie fizyczne. Specjalność nauczycielska - specjalista gimnastyki korekcyjnej. Nauczyciel dyplomowany.
Od 1 września 1988r. zatrudniony w Szkole Podstawowej w Soczewce na stanowisku nauczyciela wychowania fizycznego.
Od 1 września 1991r. do 31 sierpnia 2001Dyrektor Szkoły Podstawowej w Soczewce.
Od 1 września 2001 nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznym Gimnazjum im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie

Paweł Adamkowski, mimo że płocczanin, znany jest mieszkańcom gminy Nowy Duninów doskonale. Od ponad 20 lat pracuje na rzecz naszych społeczności. Nauczyciel, ale także społecznik. Współorganizator wielu gminnych zawodów sportowych i imprez rekreacyjnych. Współpracuje z LKS „Wisła” w Nowym Duninowie.

Przed nami weekend. Jeszcze wakacyjny i miejmy nadzieję słoneczny. Skoro tak blisko już wrzesień, spotkajmy się jeszcze raz w plenerze. Dobrym dniem będzie najbliższa sobota. Na 20 sierpnia zaplanowano bowiem dwa mecze ligowe, które odbędą się na boisku przy ul. Włocławskiej w Nowym Duninowie. Juniorzy Wisły zagrają o godz. 11.00 z Mazowszem Płock, a seniorzy o godz. 13.00 ze Stoczniowcem. Zaraz po meczach, o godz. 16.00 na tym samym boisku rozpoczną się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze. W roli głównej wystąpią Druhowie z OSP: Nowy Duninów, Lipianki i Dzierzązna. Tuż przed godz. 18.00 w porcie rozpocznie się "letnie granie" w wykonaniu zespołu TRINIX z Przasnysza, a Pani Beata wrzuci na ruszt pierwsze karkóweczki. Karuzeli nie będzie, ale będzie basen z kulami i zjeżdżalnie. Najważniejsze jednak, że będziemy mogli znów pobyć razem.

Do zobaczenia o godz. 11.00 na stadionie, lub o 18.00 w porcie.
FOTOREPORTAŻE Z LIPCOWO - SIERPNIOWYCH SPOTKAŃ ZOSTANĄ ZAMIESZCZONE W NASZYM SERWISIE DO KOŃCA SIERPNIA BR. Będzie co wspominać w coraz dłuższe, jesienne wieczory.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1268