http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Wakacje owszem, ale nie w inwestycjach.
Wiadomość dodana przez: km (2011-08-11 09:44:04)

droga gminna w LipiankachProcedury przetargowe dotyczące przebudowy drogi gminnej w Lipiankach oraz zagospodarowania i odbudowy stawów na terenie parku zabytkowego w Nowym Duninowie z końcem lipca br. Wójt Gminy zakończył podpisaniem umów z wykonawcami.

Pierwsza z tych inwestycji zrealizowana zostanie w bieżącym roku. W związku z powyższym w najbliższych dniach na drodze do kolonii pod lasem w Lipiankach trzeba będzie liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Do końca br. w parku powinny ruszyć prace przygotowawcze. Realizacja projektu będzie trwała do jesieni 2012 r.
Rozstrzygnięto też przetarg na budowę boisk sportowych wraz z zapleczem szatniowym przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Nowym Duninowie w ramach programu Moje Boisko - Orlik 2012. Firma BUDROX z Gostynina zrealizuje zadanie za ceną brutto 987.000,01 zł. Planowany termin rozpoczęcia prac to przyszły tydzień. Boiska zostaną oddane do użytku jesienią br.
Już wkrótce zmieni się kształt centrum Nowego Duninowa. Przede wszystkim jednak realizacja wspomnianych inwestycji poszerzy znacznie jego funkcjonalność. Boisko w Soczewce cieszy się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem. Z pewnością nie inaczej będzie w Nowym Duninowie. Tak więc do zobaczenia na boisku przy szkole.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1266