http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Wakacje w gminie Nowy Duninów
Wiadomość dodana przez: km (2011-07-29 12:49:04)

Łapiemy każdy, nawet najbardziej wątły promyk lipcowego słońca, bo niestety nie rozpieszcza nas tegoroczna wakacyjna aura.
Ci, którzy akurat w lipcu zaplanowali sobie wypoczynek szukają alternatywy dla pobytu nad wodą. Można organizować wycieczki piesze i rowerowe po szlakach turystycznych. Jednocześnie urządzić sobie małe grzybobranie (pojawiły się już borowiki szlachetne). Można wędkować lub żeglować. Każdy wybierze coś dla siebie o ile nie założył na początku swego urlopu, że po prostu będzie się nudził.
Za nami Regaty Żeglarskie 2011 i półkolonie w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Soczewce, o których szerzej opowiedziała w swym sprawozdaniu Pani Ludwiczak
Przed nami - 30 lipca 2011 r. I Gminny Turniej Sołectw pod honorowym Patronatem Wójta Gminy Nowy Duninów, który już dziś zaprasza także na cykl imprez pn. "Pożegnanie Lata": 13 sierpnia w Soczewce i 20 sierpnia w Nowym Duninowie, a następnie (10 września) na III Otwarte Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Nowy Duninów do Soczewki.

To czy wakacje w gminie Nowy Duninów będziemy mile wspominali zależy w dużej mierze od nas samych. Najważniejsze bowiem okazuje się być nasze osobiste nastawienie. Uśmiechajmy się więc jak najczęściej i nie dąsajmy się na pogodę. W końcu wyjrzy słońce i znów będziemy mogli ponarzekać na "nieznośne" upały.
zdj. Uczestnicy półkolonii w Soczewce - wyprawa do lasu
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1257