http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Zamieszkaj w Dzierząznie.
Wiadomość dodana przez: km (2011-07-05 14:40:17)

DzierząznaOd południowego zachodu Płock graniczy z Dzierzązną. Dalej rozciągają się nieprzebyte lasy Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Jednym z najbardziej wyjątkowych i jednocześnie urokliwych miejsc w Parku jest Rezerwat Jastrząbek. Na terenach bagiennych rezerwatu znaleźć można rzadkie i chronione gatunki roślin (m.in.rosiczki i widłaki). Wśród ptactwa wodnego natomiast (szczególnie w okolicach jezior Jeziórko i Sendeń) królują kaczki. Spotkacie tu również dostojną czaplę siwą oraz bociany białe i czarne.
Urozmaiconą pod względem swej rzeźby okolicę porasta bogaty drzewostan z przewagą sosny, dębów, modrzewi i brzozy. Widok majestatycznych drzew – świadków historii tego regionu zapiera dech.
DzierząznaW takim sąsiedztwie warto zamieszkać. Dzierzązna, ze swym spokojem, wyśpiewanym przez las i ptaki porankiem stanowi jedno z piękniejszych miejsc w pobliżu Płocka. Stąd tak duże zainteresowanie działkami letniskowymi i budowlanymi. Tu można schować się przed całym światem, a jednocześnie korzystać z wszystkich dóbr cywilizacji. Wodociąg, kanalizacja i wybudowana niedawno droga asfaltowa łącząca się z drogą krajową nr 62 gwarantują wygodne codzienne życie. Piękna okolica i mikroklimat lasów zapewniają świetne warunki do wypoczynku. Jeśli ktoś nie przepada za sąsiadami zerkającymi w okna może budować swój dom na dużej działce o powierzchni np. 2064 m2 lub jeszcze większej.
Takie i mniejsze działki mieszkaniowe zlokalizowane w Dzierząznie można kupić w drodze przetargu 1 sierpnia 2011 r. w Urzędzie Gminy w Nowym Duninowie lub np. od OSP w Dzierząznie.

O szczegóły można pytać pracowników UG w Nowym Duninowie (ul. Osiedlowa 1) w pokoju nr 7. Informacje można także uzyskać telefonicznie pod numerami: pod nr tel. 24/261-02-72 lub 261-02-36 wew.113.


Zapraszamy do gminy Nowy Duninów, zapraszamy do Dzierzązny.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1249