http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Jesień w Karolewie
Wiadomość dodana przez: admin (2010-10-12 19:48:07)

Po letnich ulewach, sama myśl o jesieni nie napawała nas optymistycznie. Wystarczy jednak kilka słonecznych dni i nastrój nasz poprawia się znacznie. Nie przeszkadza nawet chłodniejszy powiew zwiastujący zimę. Feeria barw i świateł jakimi obdarza nas tegoroczna jesień powinna zachęcać do spacerów i wycieczek rowerowych. Zanim więc Pani Jesień zdecyduje się na pokazanie nam swego pochmurnego i szarego oblicza, zabierzmy rodzinę na mały rajd po okolicy. Jeśli wybierzemy się ok. godz. 17.00 - 18.00, możemy podziwiać zachód słońca nad łąkami i lasami. Ten widok nie ma sobie równych. Zabierzcie aparaty fotograficzne. Do 15 października bowiem można przesyłać swoje prace na konkurs "Mazowsze bliskie sercu".

Ci, którzy mieszkają w Karolewie lub jego okolicy mogą pojechać drogą asfaltową i przy okazji sprawdzić czy aby na pewno firma PRD z Gostynina dobrze wykonuje modernizację 300 m jej odcinka.

Samochodem jeździ się tam świetnie, ale bardzo prosimy: ostrożnie! Dobra droga kusi wręcz by nacisnąć pedał gazu. W Karolewie jednak jest wiele ostrych zakrętów o małej widoczności. Poza tym z drogi korzystają również rowerzyści i piesi!
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1100