http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Michał Boszko.
Wiadomość dodana przez: admin (2010-06-24 16:48:34)

Znany dobrze mieszkańcom gminy Nowy Duninów jako Starosta Powiatu Płockiego. Człowiek wielkiego honoru, który serce oddał ziemi płockiej W wyborach uzupełniających do Senatu (20 czerwca br.) startował z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego. W niedzielnym głosowaniu Michała Boszkę poparło 132 427 wyborców okręgu płocko-ciechanowskiego. Tym samym został Senatorem Rzeczypospolitej Polskiej.

Z wykształcenia nauczyciel, ukończył Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Marszałek województwa płockiego przed wprowadzeniem nowego podziału administracyjnego. Od 1998 roku Starosta Płocki.

Samorządowiec - polityk. Zna doskonale problemy i potrzeby samorządów. Wierzymy, że ziemia płocka pozostanie mu bliska, że nie zapomni o naszych kłopotach, że naszymi sukcesami będziemy mogli ciszyć się wraz z nim.

Panu Michałowi Boszko gorąco gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych osiągnięć w pracy senatorskiej. Sobie natomiast, by każdy jego sukces obracał się na pożytek tych, których pozostawił na ziemi płockiej, na pożytek mieszkańców gminy Nowy Duninów.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1058