http://www.nowyduninow.info.pl/

:: Zamieszkaj u nas
Wiadomość dodana przez: admin (2010-04-12 12:46:58)

Zamieszkaj w gminie Nowy DuninówNad Zalewem Włocławskim czy też niekoniecznie, ale na terenie gminy Nowy Duninów. Właśnie tu warto poszukać swojego miejsca na ziemi.

Wszystkim tym, którzy kochają żeglarstwo na pewno spodoba się działka pod zabudowę mieszkaniową w Brwilnie Dolnym. Świetne połączenie komunikacyjne zapewnia granicząca z działką drogą krajowa nr 62 oraz jej położenie w niewielkim oddaleniu od Płocka, Gostynina i Włocławka. Istnieje możliwość podłączenia do sieci energetycznej i wodociągowej, a w najbliższym czasie także do kanalizacyjnej. Krajobraz za oknem Państwa przyszłego domu, to wody Zalewu Włocławskiego. Jest to wyjątkowe miejsce, jedno z niewielu wśród dostępnych na rynku nieruchomości z takim położeniem.
Przetarg ustny licytacyjny odbędzie się w dniu 10 maja 2010 r. o godz. 10:00.

SZCZEGÓŁY PRZETARGU
Jeśli nie wody Zalewu Włocławskiego, to może otulina Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego i bezpośrednie sąsiedztwo Płocka? Dzierzązna, bo o niej tu mowa to miejscowość położona we wschodniej części gminy Nowy Duninów z rozbudowaną infrastruktura techniczną. Energia, woda, kanalizacja i w trakcie budowy droga dojazdowa łącząca Dzierząznę z drogą krajową nr 62 zapewnią wygodę, a bliskość lasów spokojny odpoczynek. Przetarg ustny licytacyjny odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2010 r. o godz. 10:00

SZCZEGÓŁY PRZETARGU
Zapraszamy do najpiękniejszej gminy na Mazowszu – do gminy Nowy Duninów.
adres tej wiadomości: http://nowyduninow.info.pl/news.php?id=1022